en.pngEN
Visos kategorijos

Apie

Pagrindinis puslapis>Apie

APIE MŪSŲ ĮMONY


Šanchajuje, Kinijoje, įsikūrusi Shanghai Hengcheng Beverage Equipment Co., Ltd. yra profesionali alaus gėrimų, pieno sulčių, prieskonių ir biologinės fermentacijos pramonės inžinerinio projektavimo ir įrangos perdirbimo tiekėja. Suzhou Hengcheng Intelligent Equipment Co., Ltd. įsikūrusi Sudžou, Anhui provincijoje.

„Shanghai Hengcheng“ teikia sklandžius inžinerinius sprendimus nuo investicijų planavimo, projektų konsultavimo, inžinerinio projektavimo, gamybos, montavimo ir paleidimo, projektų valdymo ir sistemų priežiūros. Užmezgėme glaudų bendradarbiavimą su garsiomis šalies kolegijomis ir užsienio įmonėmis. Bendradarbiaudami nuolat mokėmės pažangių technologijų ir patirties namuose ir užsienyje, tobulinome projektavimo ir gamybos procesą.

Mūsų vadovybės ir techninės komandos nariai turi daugiau nei 15 metų pramonės patirtį. Esame orientuoti į žmones ir sukūrėme „pagarbos, tolerancijos, atsakomybės, naujovių ir pragmatiškumo“ verslo kultūrą. Įmonė siekia suburti profesionalią komandą, kuri būtų aukščiausios klasės konkurencinga pramonėje ir nuoširdžiai aptarnauja klientus namuose ir užsienyje.

HENGCHENG adheres to the goal of "serving customers and creating value for customers". Through the hard work of the team for many years, HENGCHENG's scale has been growing and expanding. HENGCHENG's products are sold at home and abroad, and the product quality and service have been widely recognized by customers. The customers have covered the markets of the United States, Sweden, Britain, Finland, South Korea and Australia.

gamykla

Kodėl verta pasirinkti mus

MŪSŲ FAKTŪRA

KLIENTŲ PASKIRSTYMAS